57Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliChat Sitesi

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz.

Zaman zaman bazı misafirlerimiz seslialan.com panelimize giriş yapamamaktadır.

Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi seslichat paneline giriş yapabilmeniz için eklenti indirmeniz gerekmektedir ve bu eklenti blog anasayfamızda yada panele giriş yaptığınız zaman size sistem otomatik olarak speakychat eklentisi kurulumu uyarısı vermektedir ve speakychat eklentisinin kurulması için kuruluma izin vermelisiniz.

Kurulum gerçekleştikden sonra sistem sayfanızı yenileyecektir eğer yenilenme olmaz ise siz f5 diye tabir edilen sayfa yenileme ile ( klavyede üst karakter f5) yada mause ile yenilemeyi yapınız.

Ve seslialan paneline giriş yapacaksınızdır.

Eğer eklentiyi kurduğunuz halde giriş yapamıyorsanız tarayıcınız da eklentilere izin vermeli yada eklentiyi manuel olarak aktif etmelisiniz.

Bir diğer sebep ise antivirüs programınızdan kaynaklanan engellemeler olmaktadır.Bunun içinde kullandığınız antivirüs programının web security kısmını kontrol etmeniz ve herhangi bir engelleme var ise eklenti engellemesini kaldırmanız olacaktır.

Eğer halen giriş seslialan paneline yapamıyorsanız!İletişim sayfamızda bulunan iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.www.seslialan.com

Yazar : 171
07 Mar Per 19:32
160 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar